Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia - Limited Edition Cheaty na Xbox Series X (XboxSX)
Cheaty, kody do gry, odblokowania, podpowiedzi, wskazówki, easter eggs, glitche, poradniki do gry, przejścia, screenshoty, filmy video i więcej dla Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia - Limited Edition na Xbox Series X.
Nawigacja za pomocą przycisków powyżej.
Ta gra potrzebuje zawartości! Prześlij swoją treść!
Subskrybuj tę stronę i otrzymuj powiadomienia, gdy coś zostanie dodane. Otrzymywać powiadomienia!
A jeśli utknąłeś i szukasz pomocy... nie krępuj sięZadać pytanie
- Kategoria: Główna gra
- Po raz pierwszy wydany: Oct 26, 2022
- Gatunki: Adventure
- Tematy: Action, Comedy
- Ratingi: PEGI 7, ESRB RP
Join Asterix & Obelix in a brand-new original story in… Hibernia! Explore this crazy action-adventure in a local coop mode up to 4 players! Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia - Limited Edition includes: - Game: Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia - Two sticker sheets - 3 lithographs
Czy podoba ci się Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia - Limited Edition?
Kliknij przycisk oceny poniżej, aby dodać swoją ocenę... lub nawet Napisz recenzję!